Badmintonová raketa Yonex Astrox 88S | červená | 4UG4

Kód: 107090
Neohodnoceno
Značka: Yonex
4 290 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yonex Astrox 88S

Raketa Astrox 88S je ideální pro profesionální hráče, kteří upřednostňují útočný styl hry. Hlavní předností této rakety jsou její tvrdé údery, prudká zakončení a vynikající zvuk při odehrání míče.

V porovnání s modelem 88 D je 88 S o 5 mm kratší a má měkčí hlavu, čímž Vám dodá kontrolu a cit nad míčkem. Je vhodná zejména pro hráče párových disciplín, kteří se rádi pohybují na síti. Revoluční technologie Rotational generator system zajišťuje správné rozložení hmotnosti v celé délce rakety. Váha se rozkládá od gripu, přes shaft až k horní části rámu hlavy rakety, což Vám zajistí rychlejší přechod mezi jednotlivými údery.

Raketa se pyšní zcela novým materiálem Namd, kdy se nanomateriály spojily s grafitovými vlákny a zvýšily efekt technologie. Shaft je díky tomu ohebnější a skvěle ukládá energii, kterou následně vložíte do svého úderu. V raketě je použita unikátní technologie Nanometric, která zlepšuje přilnavost mezi uhlíkovými vlákny a podstatně tím snižuje hmotnost rakety, ale zároveň zachovává její celkovou tuhost.

Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Yonex
Grip: G4
Hmotnost badm. rakety: 4U

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: