Nově pro Vás připravujeme prodejnu v Českých Budějovicích, kterou v průběhu srpna otevřeme.

Badmintonová raketa Yonex Nanoray 900 2018 | 3UG4

Kód: 95638
Neohodnoceno
Značka: Yonex
3 869 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yonex Nanoray 900

Rychlost, obratnost a razance v jediné raketě. Yonex představuje žhavou novinku z úspěšné série Nanoray. Badmintonová raketa Nanoray 900 přináší nové možnosti, jak hrát údery s větší razancí a přesností. Nové rozložení flexibility v horní a dolní části hlavy rakety umožňuje hrát útočné údery ze zadní části kurtu pod ještě strmějším úhlem než kdykoliv předtím. Díky této technologii budou Vaše smeče a kraťasy mimořádně účinné a donutí soupeře k chybám. Raketa je určena pro pokročilé hráče, kteří hledají podporu v rychlých a razantních výměnách. Revoluční konstrukce rámu rakety, který využívá nové rozložení flexibility, umožňuje hrát údery ze zadní části kurtu s větší razancí a hlavně pod velmi strmým úhlem. Tajemství spočívá v rozdílné tuhosti rámu v horní a dolní části hlavy rakety. Díky této revoluční technologii se stanou Vaše smeče a kraťasy účinnější a donutí soupeře k chybám.

Technologicky nabitá raketa přináší lepší ovladatelnost a skvělou repulsi. V raketě je použita unikátní technologie Nanometric, která zlepšuje přilnavost mezi uhlíkovými vlákny a podstatně tím snižuje hmotnost rakety, ale zároveň zachovává její celkovou tuhost. Rakety Nanoray dosáhly optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí a klidným švihem při úderu a to pomocí technologie New Aero Frame. Tajemství výjimečného výkonu raket Nanoray je v unikátní konstrukci hlavy, která využívá novou Yonex New Aero Frame strukturu. Ta spočívá v rozdílném průměru (tloušťce) rámu mezi jeho vrchní a spodní částí.

Tenčí průměr vrchní části rámu minimalizuje odpor vzduchu a tím zvyšuje rychlost hlavy rakety, zatímco silnější průměr spodní části rámu dodává raketě vyšší čelní stabilitu a maximální repulsi. OPS (Oval Pressed Shaft), technologie vestavěná v krčku shaftu, dodává správnou flexibilitu úderu se spinem a zajišťuje přímou kontrolu. X-Fullerene poskytuje větší „trampolínový efekt“ a lepší stabilitu rámu. Strukturu molekul technologie Fullerene tvoří karbonové atomy. Desetinásobně větší spojovací síla umožňuje vytvářet o 5 % větší „trampolínový efekt“ a o 15 % vyšší stabilitu rámu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Badmintonové rakety
Grip: G4
Hmotnost badm. rakety: 3U

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: