O nás

Vážení zákazníci,

naše společnost Sport servis Oáza s.r.o. se již řadu let zabývá prodejem tenisových, badmintonových a squashových potřeb. Naším cílem je uspokojit Vaše potřeby co nejširší a nejaktuálnější nabídkou sportovního zboží za co nejlepší ceny. Kromě samotného prodeje sportovních potřeb dále provádíme vyplétání raket všech typů a možnost si námi prodávané rakety zapůjčit k otestování. Tyto servisní služby poskytujeme v kamenné prodejně v Praze 7. Dále nabízíme těsnou spolupráci se sportovními kluby a trenéry, kteří mají možnost pravidelného nákupu našeho zboží za zvýhodněných podmínek. Samozřejmostí je také naše podpora talentované sportovní mládeže. Dále je možno sportovní zboží objednávat prostřednictvím našeho e‑shopu.

Nabízíme

  • školený personál s dlouholetými zkušenostmi

Náš tým tvoří proškolení odborníci s mnohaletou praxí. Sledujeme vývoj moderních trendů, účastníme se sportovních veletrhů a výstav, spolupracujeme se špičkovými sportovci a trenéry, podporujeme mladé talentované hráče. Stále se zlepšujeme - my i vy!

  • nejlepší zboží

Chcete koupit nějakou sportovní novinku na českém trhu mezi prvními? Jděte za námi! Prodáváme zboží prestižních sportovních značek a skladem máme i nejnovější zboží. Chceme být první nejen v servisu a kvalitě, ale i v rychlosti nabídky!

  • spolehlivost

Na nás se můžete spolehnout – což naši zákazníci oceňují! Vždy včas a dle dohody dostojíme svým závazkům, naše doporučení jsou na odborné výši a zboží i servis kvalitní.

  • profesionální vyplétací servis

Nabízíme služby profesionálního vyplétacího servisu na moderních strojích pro tenis, badminton a squash. Doporučíme Vám ideální tvrdost a vlastnosti výpletu. Vypletení provádíme do 24 hodin. Po telefonické domluvě možné i expres vypletení.

  • možnost testování raket

Ke správné nabídce nám svými konzultacemi pomáhají nejlepší čeští hráči, kteří nabízené zboží sami testují. Ale nejlepší je přece osobní zkušenost – tenisové a badmintonové rakety Vám zapůjčíme k vyzkoušení a otestování.

  • kamenná prodejna a e-shop

Vše výše uvedené nabízíme v naší prodejně. Vždy pozitivně naladěný a ochotný personál Sport servisu Oáza s.r.o. najdete na adrese Bubenská 1536/43, Praha 7, e-shop: www.sportoaza.cz.  Přijďte si k nám vybrat Vaše oblíbené sportovní vybavení.

 

 

sport-oaza-prodejna-praha-7.png