Platba

V našem e-shopu můžete využít několik způsobů plateb: na dobírku, převodem, platební kartou, online platbou GoPay nebo v hotovosti při osobním odběru zboží.

 

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM
- zboží je možné zaplatit předem na náš účet. Po obdržení Vaší objednávky Vám e-mailem zašleme Potvrzení o přijetí objednávky. Následně Vám bude zaslána zálohová faktura s variabilním symbolem. Platbu, prosím, uhraďte až po obdržení zálohové faktury a to nejpozději do 5-ti dnů na náš účet číslo: 43-8032220207, kód banky: 0100, vedený u Komerční banky. U platby je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom mohli platbu správně přiřadit k Vaší objednávce. O obdržení platby Vás budeme následně informovat prostřednictvím Vašeho e‑mailu. Zboží expedujeme nejpozději do 5-ti pracovních dnů od obdržení platby. V případě, že nebudeme moci zboží vyexpedovat včas, Vás budeme kontaktovat.
 
 

PLATBA NA DOBÍRKU

cenu za objednané zboží uhradíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli, kurýrovi nebo na poště. Zboží je expedováno do 5-ti pracovních dnů od Potvrzení objednávky.

Při nákupu zboží nad 1000,- Kč vč. DPH je poštovné nebo cena za dopravu zdarma.

 

PLATBA HOTOVĚ 

- v případě osobního odběru zboží na našem odběrovém místě  v prodejně Sport servis Oáza s.r.o. - Praha 7, Holešovice nebo v prodejně Sport servis Oáza s.r.o. - Praha 4, Krč je možná platba v hotovosti

 

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU 

v případě osobního odběru zboží na našem odběrovém místě  v prodejně Sport servis Oáza s.r.o. - Praha 7, Holešovice nebo v prodejně Sport servis Oáza s.r.o. - Praha 4, Krč je možná platba platební kartou. Dále je možné provést platbu platební kartou při doručení zboží na dobírku (tuto službu poskytuje dopravce PPL).

 

PLATBA ONLINE GoPay

Platbu můžete uskutečnit přímo v nákupním košíku. Jako způsob online platby můžete zvolit několik variant GoPay metod a poté budete přesměrování na platební bránu.

pay.jpg