Tenisová raketa Yonex Ezone DR 100, 300g, black/blue

Kód: 743/G1
Neohodnoceno
Značka: Yonex
3 999 Kč
Skladem (2 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Tenisová raketa - velikost hlavy: 100 sq.inch, vyvážení: 325 mm, délka: 68,5 cm, počet strun: 16/19, hmotnost: 300 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na výrobu rakety Yonex Ezone DR 100 byly použity zcela nové materiály v čele s Nanometric DR karbonem. Raketa díky ní získala výborně vlastnosti jako například ideální míru flexu shaftu, což zajistí maximální kontrolu nad každým odehraným míčem. Umožňuje odehrát všechny údery s maximálním spinem. Raketa je vybavena technologiemi, které umožní předcházet zraněním, a tak vás udrží po celou sezónu v kondici. Společně se zvětšeným sweet spotem nabízí tato raketa vše, co vám pomůže porazit soupeře.

 Dual Shut System

Nová technologie zajišťující maximální komfort s každým úderem. Jedná se o systém průchodů na spodní části rámu raketyv kombinaci se speciálně vyvinutým Quake Shut Gelem. Tato technologie tlumí přenos vibrací z rakety do vaší ruky až o 50% a umožňuje tak hrát s maximální kontrolou a razancí.

 Aero Shape

Technologie Aero Shape poskytuje vyšší tuhost a čelní stabilitu rámu. Jedná se o tenčí rám, který má menší odpor vzduchu a dovolí vám hrát přesnější a razantnější míče s větším topspinem.

 Isometric

Všechny rakety Yonex jsou izometrické. Tato patentovaná technologie byla vyvinuta před 30 lety a dopomohla hráčům světové třídy k jejich úspěchům. Tato technologie byla vynalezena, aby se zvýšil počet horizontálních a vertikálních strun, které se střetávají a tvoří tzv. sweet spot - ideální úderovou plochu. U Yonex izometrických raket je sweet spot plocha zvětšena o 7%. V praxi to znamená že tyto rakety s hlavou o velikost 100 sq poskytují stejně velký sweet spot jako větší, běžná raketa s hlavou 107 sq.

Doplňkové parametry

Kategorie: Yonex
Grip: G1, G3, G4
Hmotnost badm. rakety: 300 g
materiál: H.M. Graphite Nanometric DR
vyvážení: 325 mm
profil rámu: 23 - 26 - 22 mm
délka: 68,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: