Tenisová raketa Yonex New Vcore Pro 97 | 290 g | Matte Green

Kód: 4196/GRI
Neohodnoceno
Značka: Yonex
4 549 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
5.3.2024

Více síly, více spinu a větší výška odskoku míče. Novinka pro aktivní hráče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka z dílny YONEX. Raketa NEW VCORE PRO prošla proměnou a nabízí o 4% více spinu, 2,7% více rychlosti a až o 10 cm vyšší odskok míče. Vylepšené technologie dodávají raketě speciální vlastnosti pro ničivé údery.

banner

ISOMETRIC

Všechny rakety Yonex jsou izometrické. Tato patentovaná technologie byla vyvinuta před 30 lety a dopomohla hráčům světové třídy k jejich úspěchům. Tato technologie byla vynalezena, aby se zvýšil počet horizontálních a vertikálních strun, které se střetávají a tvoří tzv. sweet spot - ideální úderovou plochu. U Yonex izometrických raket je sweet spot plocha zvětšena o 7%. V praxi to znamená že tyto rakety s hlavou o velikost 100 sq poskytují stejně velký sweet spot jako větší, běžná raketa s hlavou 107 sq.

VDM - VIBRATION DAMPENING MESH

Nové složení uvnitř držadla, se speciálním pružným materiálem ze síťoviny, filtruje nežádoucí vibrace, které se přenáší do ruky.

NAMD

Pro zvýšení energie a přechod do útoku vytvořili vývojáři úplně nový materiál. Ten spojily s grafitovými vlákny, díky tomu je shaft ohebnější a lépe ukládá energii, kterou přemění na výbušný přechod.

SUPER CUSHION GRIP

Super Cushion Grip minimalizuje vibrace při úderech a tím pomáhá společně se Shockless Grommet v lepší ochraně zápěstí, lokte a ramena. 

3D VECTOR SHAFT

Hlubší drážky v 3D Vector Shaftu zlepšují tuhost rakety, eliminují kroucení rámu a o 20% tak zvyšují jeho čelní stabilitu v porovnání s běžnou raketou. 3D Vector Shaft přináší precizní kontrolu a větší „bite“ vašich úderů

LOCK BOOSTER SYSTEM

Zlepšení kontaktu míče s raketou zajišťuje technologie Lock Booster System. Jedná se o přepracovaný systém průchodek, které poskytují lepší přenos energie a umožní Vám odehrát míče s drtivou silou.

BLACK MICRO CORE

Uhlíkový grafit a elastické částice jsou přidány do technologie MICRO CORE* pro zvýšení stability a ještě lepší tlumení vibrací. 

* Micro Core je nový revoluční materiál (pěnový polyuretan o vyšší hustotě), který upravuje hmotnost rakety a poskytuje tak výrazně lepší čelní stabilitu rámu a vyšší razanci úderů. Materiál Micro Core je přímo vstřikován do horních a širších částí rámu. Bezpečně jej poznáte při každém úderu – vstřebávají se nežádoucí vibrace a zlepšuje se cit při úderu. Takto vylepšené rámy více vyhovují náročným požadavkům dnešních nejlepších světových tenistů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Yonex
Hmotnost badm. rakety: 290 g
materiál: HM Graphite, Black Micro Core, Namd
vyvážení: 325 mm
profil rámu: 20 - 20 - 20 mm
hustota výpletu: 16 x 19
délka rakety: 27 inch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: