MIMOŘÁDNÁ PROVOZNÍ DOBA PŘÍŠTÍ TÝDEN : Út 11.6. : 10-12 a 13-15h. St 12.6.: 15-18h. Čt 13.6.: zavřeno

Tenisová raketa Yonex Vcore Duel G21 Junior, 195g, black/orange

Kód: 765/G00
Neohodnoceno
Značka: Yonex
899 Kč
Skladem (2 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Juniorská tenisová raketa - velikost hlavy: 85 sq.inch, vyvážení: 320 mm, délka: 53 cm, počet strun: 14/18, hmotnost: 195 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Raketa VCORE nabízí talentovaným začátečníkům a středně pokročilým hráčům všechny výhody závodních raket při nižší hmotnosti.

 Isometric

Všechny rakety Yonex jsou izometrické. Tato patentovaná technologie byla vyvinuta před 30 lety a dopomohla hráčům světové třídy k jejich úspěchům. Tato technologie byla vynalezena, aby se zvýšil počet horizontálních a vertikálních strun, které se střetávají a tvoří tzv. sweet spot - ideální úderovou plochu. U Yonex izometrických raket je sweet spot plocha zvětšena o 7%. V praxi to znamená že tyto rakety s hlavou o velikost 100 sq poskytují stejně velký sweet spot jako větší, běžná raketa s hlavou 107 sq.

 3D Vector Shaft

3D Vector Shaft poskytuje vyšší tuhost a menší kroucení pomocí speciálních drážek a profilování rámu rakety. Výsledkem je o 20% vyšší čelní stabilita rakety než u běžných raket. Získáte tak nepřekonatelnou kontrolu pří úderech a maximální možný přenos energie do každého odehraného míče.

 Lock Booster System

Zlepšení kontaktu míče s raketou zajišťuje technologie LOCK BOOSTER SYSTEM. Jedná se o přepracovaný systém průchodek, které poskytují lepší přenos energie a umožní Vám odehrát míče s drtivou silou.

Super Cushion Grip

Aby se zabránilo případným zraněním, disponuje raketa technologií Super Cushion Grip.  Tento speciální grip minimalizuje vibrace a pomáhá tak předcházet zraněním v nejvíce namáhaných oblastech jako je zápěstí, loket a rameno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Yonex
Grip: G000
Hmotnost badm. rakety: 195 g
materiál: H.M. Graphite NANOMESH NEO
délka: 53 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: